..Ofisdünyası..editörden..Ofisdünyası..editörden..Ofisdünyası..editörden..Ofisdünyası..editörden..
    Ofisdünyası
Mobilya & Tasarım & Teknoloji & Kırtasiye
Dergisi
 
Editör FUNDA SÖLEMEZ
Funda Şeker Sölemez

Yeni bir yıla başlamanın sevinciyle, OFİS DÜNYASI dergimizle yine sizlerle birlikteyiz. Yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diliyoruz.

Ofisler, çalışma ortamı olmanın yanı sıra, günün büyük bir kısmının geçtiği yaşam alanları. Ofis mobilyalarının rahat ve şık olması dışında, fonksiyonellikleri ile ortamdaki çalışma temposuna uymaları da çok önemli. Klasikten moderne, minimalden gösterişliye, ofisinizin ve sizin tarzınızı yansıtacak en yeni ofis mobilya modellerini size sunuyoruz.

Sevgilinizi ya da eşinizi ve sizin ona söylemek istediklerinizi en iyi anlatan hediyeyi seçerek hem aşkınızı ölümsüzleştirmek hem de onu mutlu etmek istemez misiniz ? O zaman alışveriş dosyamızda 14 şubat sevgililer gününe özel hediye seçeneklerimize bir göz atın !

Proje bölümümüzde sahibinden.com'un, Sahiplex adı verilen, modern mimarisi ve ileri teknolojik donanımıyla öne çıkan yeni ofisi, Koleksiyon önerileriyle birimlerin etkileşimini arttıran çalışma ortamı; Saygılı Rulman yer alıyor.

Delta Ofis Tasarım Yönetmeni Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Alp Nuhoğlu ve Epson Müşteri Hizmetleri Müdürü Ahmet Gürle bu sayımızın röportaj konukları.

Reta Mimarlık firmasının sahibi ve aynı zamanda İstanbul İçmimarlar Odası Şube Başkanlığını yürütmekte olan İçmimar Y.Taner Gültekin, bizlere geçmişten günümüze ve geleceğe ofisleri anlattı.

İnce, hafif, dayanıklı, güçlü, gelişmiş tasarım, mükemmel performans ! En yeni ultrabook modellerini içeren ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabileceğiniz dosyamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Geçmişten günümüze değişmeyen işlevi, değişen ve gelişen yüzüyle sizin için seçtiğimiz kalemleri beğeninize sunuyoruz. Yazı yazmayı keyfe dönüştürecek, stil sahibi, şık, kaliteli, renkli, eğlenceli, fonksiyonel ve sizi harekete geçirecek bir kalem arıyorsanız dosyamıza mutlaka göz atın !

Geleceğin ev ve ofis mobilyası konseptlerinin sergileneceği İFF - İstanbul Mobilya Fuarı Özel Bölüm IFF Office'ye katılacak firmalarla gerçekleştirdiğimiz röportajları sayfalarımızda izleyebilirsiniz.

Viking ülkesinin başkenti Kopenhag, bu sayımızın gezi köşesinin konuğu.

Her zevke hitap edecek farklı seçenekler ve yeni konseptler içeren alışveriş dosyası, kültür & sanat & mekan sayfaları, sektörden son haberler, ilgi çekici röportajlar ile OFİS DÜNYASI, yine güncel, yine dopdolu !

Keyifli bir ofis yaşamı dileğiyle...

İMTİYAZ SAHİBİ

Funda Şeker Sölemez

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Erkan Sölemez

GRAFİK & TASARIM UYGULAMA & YAZI İŞLERİ & REKLAM & ABONE

E.F.S. Reklam

 

BASKI

Özgün Ofset
Aytekin Sok.Yeşilce Mah.No:21
4.Levent/İst. Tel: 0212 280 00 09

DAĞITIM

Doğan Dağıtım A.Ş

YÖNETİM

E.F.S. YAYIN GRUBU
Adres: Eski Karakol Sok. No:14/13
Kızıltoprak İst.
Tel: 0216 345 51 83 (pbx)
Fax: 0216 345 51 08
www.efs.com.tr &
e-mail:ofisdunyası@efs.com.tr

ISSN 1307-4695

Ofis dünyası'da yayınlanan yazı, fotoğraflar ve çizimlerin yayın hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse dahi alıntı yapılamaz.
Yayınlanan eserlerin ve ilanların sorumluluğu
sahiplerine aittir.

Ocak - Mart 2014 Sayı:7
3 ayda bir yayınlanır.

OFİS YAŞAMINA DAİR ARADIĞINIZ
HER ŞEY BU DERGİDE

 

 

«